Menu Zamknij

Osuszanie murów Warszawa

Jeśli interesuje Cię profesjonalne osuszanie murów na terenie Warszawy bądź innego miasta województwa mazowieckiego, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie taką usługę przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu zleceń tego typu i potrafimy zadbać o to, by wykonać zadanie w sposób rzetelny i terminowy. Rozliczamy się z klientem wyłącznie po uzyskaniu satysfakcjonujących efektów pracy.

Jak przebiega osuszanie murów przez pogotowie hydrauliczno-elektryczne?

Usuwanie wilgoci rozpoczynamy od precyzyjnych pomiarów wykonanych za pomocą specjalnych detektorów, wskaźników i kamer termowizyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo dokładnie określić, które części muru wymagają osuszania. Po wstępnym określeniu obszaru pracy na miejsce sprowadzamy odpowiedni sprzęt i specjalistów, którzy sprawnie biorą się za realizowanie zlecenia. Dysponujemy szerokim wyborem sprawdzonych i niezawodnych urządzeń, takich jak:

  • osuszacze (w dwóch wersjach: kondensacyjnej i adsorpcyjnej),
  • wentylatory i turbowentylatory
  • nagrzewnice powietrza.

Proces osuszania murów trwa co najmniej kilka dni, choć wiele zależy oczywiście od ich grubości i poziomu zawilgocenia. Po wykonaniu pracy ponownie wykonujemy dokładne pomiary, aby jednoznacznie określić, czy betonowa powierzchnia została już w pełni osuszona. W razie potrzeby ponawiamy oczywiście starania w celu uzyskania jak najlepszych efektów lub wdrażamy zupełnie odmienne i bardziej adekwatne metody

HydroVolt – skuteczne osuszanie murów

Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy HydroVolt w Warszawie i okolicach. Jesteśmy doświadczonym pogotowiem hydrauliczno-elektrycznym i zajmujemy się nie tylko osuszaniem murów, lecz także całym wachlarzem innych usług związanych z usuwaniem wilgoci czy naprawą wadliwych instalacji wodnych. Potrafimy sprawnie uzyskać rezultaty, które będą w pełni satysfakcjonujące dla klienta. Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami, by przekonać się, jak możemy Ci pomóc!