Menu Zamknij

Osuszanie ścian po zalaniu Warszawa

Jeśli szukasz firmy, która szybko i sprawnie usunie skutki awarii instalacji wod.-kan., to jesteś we właściwym miejscu. Nasze pogotowie hydrauliczno-elektryczne HydroVolt oferuje skuteczne osuszanie ścian po zalaniu w budynkach na terenie Warszawy i w wielu innych miastach województwa mazowieckiego. Takie przedsięwzięcie jest złożonym procesem, który trwa do momentu usunięcia najmniejszych nawet oznak wilgoci. Możesz mieć jednak pewność, że uda nam się całkowicie osuszyć Twój lokal i zupełnie zneutralizować w nim warunki do rozwoju pleśni czy grzybów.

Nie czekaj i zadzwoń do nas już teraz!

Jak przebiega osuszanie ścian po zalaniu?

Dysponujemy wieloma specjalistycznymi urządzeniami, dzięki którym osuszanie ścian po zalaniu przebiega sprawnie i bez większych komplikacji. Dobieramy odpowiednie środki do sytuacji, która panuje w lokalu klienta – w zależności od potrzeb korzystamy na przykład z osuszaczy kondensacyjnych i adsorpcyjnych, a w innych wypadkach z samych wentylatorów. Działamy w branży hydraulicznej od wielu lat, dzięki czemu mamy bardzo dobre rozeznanie w kwestii tego, co należy zrobić w celu uzyskania satysfakcjonujących rezultatów.

Zależy nam na tym, by w przejrzysty sposób przedstawiać klientom efekty wykonanej pracy. Dbamy zatem o to, by oględzinom towarzyszyły też rzetelne badania termowizyjne z użyciem nowoczesnych kamer. W razie potrzeby osuszanie ścian po zalaniu będzie trwało do momentu, w którym na zobrazowaniu termicznym przestaną się pojawiać oznaki wilgoci. Najczęściej pracujemy od 1 do 3 tygodni. Czas potrzebny na usunięcie nagromadzonej wody uzależniony jest od jej ilości. Rozliczamy się wyłącznie po poprawnym wykonaniu całego zlecenia, niezależnie od skali takiego przedsięwzięcia.

Osuszanie ścian po zalaniu – zakres usług

Przed przystąpieniem do realizacji zleconego zadania najpierw przeprowadzamy bezpłatne oględziny. W trakcie wizyty dokonujemy pomiarów wilgotności, a także oceniamy zakres strat poniesionych przez właściciela lokalu. W dalszej kolejności dobieramy odpowiednią metodę osuszania ścian po zalaniu. Przy eliminowaniu nagromadzonej wilgoci świetnie sprawdzają się zwłaszcza nowoczesne promienniki oraz wentylatory strumieniowe. W celu odprowadzenia wody do kanalizacji wykorzystujemy natomiast wysokiej jakości osuszacze powietrza.

Zakres naszych usług świadczonych na rzecz klientów z Warszawy i okolic obejmuje nie tylko osuszanie ścian po zalaniu. Na Twoje zlecenie podejmiemy się także realizacji wszelkich niezbędnych czynności związanych z odgrzybianiem oraz ozonowaniem pomieszczeń. Przejmiemy też na siebie odpowiedzialność za przygotowanie kompletnej dokumentacji dla firmy ubezpieczeniowej. Dzięki temu będziesz mógł ubiegać się o uzyskanie odszkodowania.

Ile trwa osuszanie ścian po zalaniu?

Naturalne usuwanie wilgoci z budynku trwa całymi miesiącami, a w niektórych przypadkach nawet latami. W tym czasie w pomieszczeniach swobodnie może się rozwijać pleśń, więc zdecydowanie należy podjąć jakieś środki zapobiegawcze i sięgnąć po profesjonalną pomoc

Osuszanie ścian po zalaniu w Warszawie przeprowadzamy ze wsparciem hydraulików. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu proces ten przebiega znacznie sprawniej. Jako specjaliści możemy ten czas zauważalnie skrócić. Z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu i odpowiedniej liczby pracowników jesteśmy w stanie wysuszyć budynek w czasie od siedmiu do maksymalnie trzydziestu dni.

Dlaczego warto zamówić osuszanie ścian po zalaniu?

Ważnymi przesłankami, dla których powinno się zlecieć osuszanie ścian po zalaniu, są:

• dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców,

• ochrona murów budynku przed degradacją,

• likwidacja patogenów, np. pleśni i grzybów, w obrębie mieszkania.

Istotne jest również usunięcie wody spod posadzki, gdzie znajduje się m.in. styropian. To szczególny obszar, który wymaga specjalistycznych urządzeń osuszających. Potrzebna jest tzw. pompa ciśnieniowa, która odsysa wilgotne powietrze, a następnie wtłacza suche.

osuszanie ścian po zalaniu Warszawa

Skuteczne osuszanie ścian po zalaniu z HydroVolt

Jeśli zastanawiasz się, komu zlecić skuteczne osuszanie ścian po zalaniu, to gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług w Warszawie. Zapewnimy Ci profesjonalną pomoc w usuwaniu wilgoci. Mamy duże doświadczenie w realizowaniu takich zadań i wiemy, jak optymalnie zaplanować cały proces. Osuszanie ścian po zalaniu trwa dzięki temu znacznie krócej, co pozwoli Ci na ponowne korzystanie z lokalu w niedalekiej przyszłości.

Jeśli w Twoim mieszkaniu lub domu woda wydostała się z rur, pralki czy zmywarki do naczyń, to zadzwoń do nas. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły!

Warning: Undefined array key "dg2_btn_desktop" in /usr/home/hydro-volt/domains/hydro-volt.pl/public_html/wp-content/plugins/small-phone-button-basic/src/Front/FrontView.php on line 69