Menu Zamknij

Usługi elektryczne

Drobne naprawy hydrauliczne

Szybkie naprawy po awarii  

Hydro-Volt - lokalizacja wycieku wody Warszawa

Montaż i wymiana instalacji elektrycznych

Montaż instalacji

Wykonujemy montaż oraz modernizacje istniejącej instalacji elektrycznej, dostosowując do Państwa wymagań.

Nasi eksperci z działu elektrycznego służą pomocą 24h 7 dni w tygodniu. Montaże wykonujemy również w godzinach nocnych z zachowaniem cichy nocnej oraz porządku w trakcie pracy. Wykonując pracę zawsze pamiętamy o wszystkich  normach i dopuszczeniach instalacyjni w mieszkaniu, domu i przemyśle.

Wymiana i modernizacja rozdzielni elektrycznych

Wymiana i modernizacja

Wykonujemy wymianę oraz modernizację rozdzielni elektrycznej. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac z instalacją elektryczną, należy pamiętać o odłączeniu zasilania w rozdzielni głównej. Każda zmiana, modernizacja musi być dobrze przemyślana. Nasi eksperci gwarantują Państwu profesjonalizm w wykonywaniu usługi. Każdy elektryk posiada aktualne niezbędne uprawnienia SEP do wykonywania prac. Na każdą usługę wystawiamy fakturę na podstawie której Państwo maja gwarancje oraz pewność, że jest zrobione wszystko dobrze.

Okresowe przeglądy instalacji elektrycznej

Przeglądy

Wykonujemy okresowe przeglądy instalacji elektrycznej, które są wymagane zgodnie z aktem prawnym wprowadzającym wymóg przeprowadzania badań okresowych w odstępach nie dłuższych niż 5-letnich.
electric-1080584_1280
Warning: Undefined array key "dg2_btn_desktop" in /usr/home/hydro-volt/domains/hydro-volt.pl/public_html/wp-content/plugins/small-phone-button-basic/src/Front/FrontView.php on line 69